MÖBLER / Soffor / Soffa 10234366
nr 1023 4366
Soffa
1880-tal, längd: 140 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2016
kl 18:48:00
4/3 12:14:13